Oameni, oameni … Recuperăm amintiri. Cât mai multe, cât mai amănunțite. Imi place mult să scotocesc prin cufere cu lucruri vechi, lădițe, dulapuri, sertare, geamantane, unghere ascunse ale minții și sufletului. Caut acele amintiri ascunse bine, ingropate uneori adânc in uitare. E distractiv? E terapeutic? Da! Si mai ales, e un sistem de apărare. Asta facem acum la teatrul Masca. Trupa de sen...
Oameni, oameni … Recuperăm amintiri. Cât mai multe, cât mai amănunțite. Imi place mult să scotocesc prin cufere cu lucruri vechi, lădițe, dulapuri, sertare, geamantane, unghere ascunse ale minții și sufletului. Caut acele amintiri ascunse bine, ingropate uneori adânc in uitare. E distractiv? E terapeutic? Da! Si mai ales, e un sistem de apărare. Asta facem acum la teatrul Masca. Trupa de sen...